Voorlopige selecties TOP 3 en 4 + Programma + Indeling
geplaatst: dinsdag 25 juni 2013
Hieronder treffen jullie de voorlopige teamindeling aan van de C-selectie.
TOP 3 |
TOP 4 |
||
1 | Omer | 1 | Sjerp |
2 | Jelmer | 2 | Ate |
3 | Christiaan | 3 | Harry |
4 | Richard | 4 | Jelle |
5 | Erik | 5 | Anne |
6 | Jauke | 6 | Marijn |
7 | Marten | 7 | Rolf |
8 | Ruben | 8 | Pieter-Jan |
9 | Feike | 9 | Richard |
10 | Jildert | 10 | Carlo |
11 | Yannick | 11 | Paul-Binne |
12 | Kees | 12 | Watze |
13 | Rick | 13 | Hendrik |
14 | Amisy | 14 | Marten Hans |
15 | Ramzy | 15 | Manfred |
16 | 16 | Laurens | |
17 | 17 | Egbert | |
18 | 18 |
Start trainingen dinsdag 13 augustus
Start competitie zaterdag 14 september
Di | 13-08 | 19:00 | training | |
Do | 15-08 | 19:30 | training | |
Zat | 17-08 | |||
Di | 20-08 | 19:00 | training | |
Do | 22-08 | 19:30 | training | |
Zat | 24-08 | |||
Di | 27-08 | 19:00 | training | |
Do | 29-08 | 19:30 | training | |
Zat | 31-08 | |||
Di | 03-09 | 19:00 | training | |
Do | 05-09 | 20:00 | ONS 6 | Oefenwedstrijd |
Zat | 07-09 |
Indelingen 5e Klasse 6 | Indelingen 6e Klasse 8 | |
Arum 2 | AVC 3 | |
Bolsward 3 | Blauw Wit '34 10 | |
Franeker SC 3 | Hielpen 2 | |
HJSC 2 | Mulier 3 | |
IJVC 2 | SC Berlikum 5 | |
Nijland 3 | SSS'68 2 | |
ONS Boso Sneek 5 | SSS'68 3 | |
SDS 4 | TOP'63 4 | |
TOP'63 3 | Tzum 2 | |
Walde De 2 | Tzummarum 2 | |
Waterpoort Boys 3 | Waterpoort Boys 4 | |
Workum 5 | ||
NIEUWS
Actueel nieuws
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2009-2011
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
COSPONSORS VAN TOP'63
Meer sponsor info
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
donderdag 28 maart 2024 | |||
20:00 | TOP1 | - | VC TYNWALDEN 1 |
zaterdag 30 maart 2024 | |||
14:30 | TOP'63 2 | - | Oldeholtpade 4 |
donderdag 04 april 2024 | |||
19:00 | CVVO JO15-2 | - | TOP'63 JO15-1 |
vrijdag 05 april 2024 | |||
19:30 | TOP'63 35+1 | - | ONS Sneek 35+2 |
19:30 | HJSC 45+1 | - | TOP'63 45+1 |
zaterdag 06 april 2024 | |||
09:45 | TOP'63 JO9-1 | - | GAVC JO9-2JM |
10:00 | ST IJVC/Blauwhuis JO10-1 | - | TOP'63 JO10-1 |
10:00 | TOP'63 JO11-1 | - | SC Bolsward JO11-2 |
11:00 | EBC JO15-1 | - | TOP'63 JO15-1 |
12:00 | TOP'63 2 | - | ONS Sneek 3 |
14:00 | H'veense Boys JO19-3 | - | TOP'63 JO19-1 |
14:30 | TOP'63 1 | - | RKO 1 |
Meer programma informatie
1. HJSC 1 17 - 43 33
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20
2. RKO 1 17 - 42 33
3. NOK 1 17 - 42 24
4. TOP'63 1 17 - 25 -7
5. Hielpen 1 17 - 23 -4
6. Arum 1 17 - 23 -9
7. LSC 1890 1 16 - 19 -6
8. Udiros 1 17 - 17 -12
9. Blue Boys 1 16 - 16 -4
10. Mulier 1 17 - 16 -14
11. Woudsend 1 17 - 9 -14
12. Bakhuizen 1 17 - 9 -20