Voorlopige B-selectie + Programma

geplaatst: dinsdag 25 juni 2013

Hieronder treffen jullie de voorlopige teamindeling aan van de B-selectie.

  1. Doede
  2. Auke
  3. Henk
  4. Peter D.
  5. Eddy
  6. Watze
  7. Steven B.
  8. Jos
  9. Jorrit
  10. Kevin
  11. Dylan
  12. Geert
  13. Joel
  14. Durk

Start trainingen dinsdag 6 augustus.
Start competitie zaterdag 7 september.

Dag
Datum
Aanvang
Vertrek    
Di 06-08 20:00   training  
Do 08-08 20:00   training  
Zat 10-08 12:00   training  
Di 13-08 19:30 18:00 Friesland 2 Oefenwed.
Do 15-08 20:00   training  
Zat 17-08 12:30 10:30 Noordwolde 2 Oefenwed.
Di 20-08       Oefenwed.
Do 22-08 20:00   training  
Zat 24-08       Bekerwed.
Di 27-08       Bekerwed.
Do 29-08 20:00   training  
Zat 31-08       Bekerwed.
Di 03-09 20:00   training  
Do 05-09 20:00   training  
Zat 07-09       Start Comp.

 


Het volledige nieuws overzicht

NIEUWS
HOOFDSPONSOR VAN TOP'63
Sijperda verhuur
COSPONSORS VAN TOP'63 Meer sponsor info
Schraa Assurantien Autobedrijf U de JongRooth MultiserviceLokaal 55 Brandsma JachtenWeldmijTextielstra
WEDSTRIJDSPONSORS VAN TOP'63
Rondvaart Praam FrieslandFysio ActiefD.S.S.I. in RVSAutobedrijf U. de JongLoodz88Hoveniersbedrijf WijnjaHofstra JachtbouwJachthaven Pieter BouweLasaulecAquasolarCafe de Buorren
WEDSTRIJD TOP'63 1

zaterdag 25 november 2017 om 14:30 uur

TOP'63 1 TOP'63 1 - Oeverzwaluwen 1 Oeverzwaluwen 1

Wedstrijdsponsor
Hoveniersbedrijf Wijnja

Hoveniersbedrijf Wijnja
Stand
4. Oeverzwaluwen 8-11
11. TOP'63 8-9
HET PROGRAMMA WEKEN 47 - 48 >> <<
zaterdag 25 november 2017
09:45TOP'63 JO9-1-Hielpen JO9-1
09:45TOP'63 JO11-1-Walde De JO11-1
10:30Balk JO13-3-TOP'63 JO13-1
11:00TOP'63 JO11-2-Harlingen JO11-3
11:15Heerenveen JO15-5-TOP'63 JO15-1
13:30RKO JO19-1-TOP'63 JO19-1
14:30TOP'63 1-Oeverzwaluwen 1
14:30TOP'63 2-Bant 2
zaterdag 02 december 2017
09:00ST IJVC/Blauwhuis JO11-1-TOP'63 JO11-1
09:45TOP'63 JO9-1-ONS Sneek JO9-2
10:00TOP'63 JO13-1-LSC 1890 JO13-4
10:00Arum JO11-1-TOP'63 JO11-2
11:30TOP'63 JO15-1-LSC 1890 JO15-3
11:30TOP'63 JO19-1-Wolvega FC JO19-2
14:30TOP'63 2-SVM 5
14:30Oudehaske 1-TOP'63 1
Meer programma informatie
STAND TOP'63 1wijzig
1. Oudehaske 1 8 - 19 13
2. De Walde 1 8 - 18 7
3. Willemsoord 1 8 - 16 10
4. Oeverzwaluwen 1 8 - 11 3
5. Workum 1 8 - 11 2
6. NOK 1 8 - 11 1
7. Heerenveense Boys 1 8 - 11 1
8. Nijland 1 8 - 11 0
9. Bant 1 8 - 11 -1
10. SDS 1 8 - 9 -4
11. TOP'63 1 8 - 9 -4
12. QVC 1 8 - 8 -8
13. Waterpoort Boys 1 8 - 5 -6
14. DWP 1 8 - 3 -14
Bekijk de achtergrond afbeelding
Bekijk de website